Pożyczki online, porównaj kredyty-pożyczki bez dochodów

0 Flares Filament.io 0 Flares ×

W internecie można znaleźć bez najmniejszego kłopotu kilka jeżeli nie kilkanaście porównywarek finansowych. W rzeczywistości nie ma wygodniejszego poszukiwania oferty dla nas. Wpisujemy kwotę, czas kredytowania i ukazuje nam kilkadziesiąt propozycji kredytowych. Co więcej, możemy sobie wybrany kredyt zamówić przez kontakt z doradcą.
Wszystko wydaje się proste jednak…

W szeregu przypadków przy składaniu wniosku dostajemy informację, że nie uzyskamy kredytu gdyż nie spełniamy warunków kredytodawcy.

Pożyczka na raty bez weryfikacji, warto zastanowić się na tą opcją.

Niestety porównywarka finansowa jedynie konfrontuje kredyty, podpowiada który kredyt jest dobry, ukazuje zatuszowane elementy propozycji kredytowej, jakich w reklamie danego banku nie można znaleźć, natomiast porównywarka kredytowa nie wskaże, że w danym banku kredyt bezspornie dostaniemy.

Każdy bank ma swoją własną taktykę, w jednym nasza zdolność finansowa będzie akuratna do pozyskania kredytu, w innym natomiast nie.

Jak składać wniosek o kredyt aby zminimalizować ewentualność odrzucenia wniosku?
Warto skorzystać z pomocy doradcy kredytowego, na ogół w większych porównywarkach kredytowych jest sposobność skorzystania z pomocy doradcy kredytowego absolutnie gratis.
Porównywarki kredytowe są bardzo użyteczne, warto z nich korzystać wybierając kredyt, powinno się jednak pamiętać, że to bank rozstrzyga czy udzieli danej osobie kredytu.